Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /new_www2018/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5941
Zarząd | Kryzys gospodarczy? Mamy rozwiązania

Zarząd

Prezes Zarządu
dr Jacek Jonasz Łaskawiec

 

Doktor nauk ekonomicznych (praca doktorska z globalizacji) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Wrocławskim. Magister ekonomii Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Uczestnik wielu kursów i szkoleń.

Pracę zawodową rozpoczął od firmy doradczej SJOS Sp. z o.o. Następnie założył firmę AJM, którą prowadzi od początku. Prowadził również firmę Art Media Sp. z o.o., działającą w obszarze mediów i kultury.

Działacz społeczny. Przez 8 lat był Przewodniczącym Zarządu Osiedla Pawłowice.

Gitarzysta jazzowy – nagrał kilka płyt, koncertował w Polsce i zagranicą.

Fot. Jeremiasz Łaskawiec

Rodzice trójki dzieci.

Fot. Jeremiasz Łaskawiec

Rodzice trójki dzieci.

Wiceprezes Zarządu
Anna Maria Łaskawiec

 

Magister administracji i magister prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doradca restrukturyzacyjny. Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W trakcie aplikacji radcowskiej. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

Karierę zawodową rozpoczynała od stanowiska specjalisty kończąc na stanowiskach menadżerskich. Posiada doświadczenie w firmach produkcyjnych, usługowych i finansowych. Od kilku lat w Zarządzie AJM.

Lubi podróżować i czytać kryminały.